biuro@sayokay.pl 513-778-418
STREFA PRACODAWCY
Sytuacja na polskim rynku pracy, zwłaszcza w zakresie wykwalifikowanej kadry pracowniczej, gotowej do podjęcia pracy „od zaraz” pozostawia wiele do życzenia. Niezależnie od tego, czy potrzebujemy specjalistów czy też pracowników fizycznych, wybór jest niewielki. Wychodząc naprzeciw potrzebom współczesnych pracodawców, przygotowaliśmy dlań w pełni sprawdzoną, dopasowaną do ich potrzeb oraz preferencji ofertę – leasing pracowników z państw wschodnich, w szczególności z Ukrainy oraz Białorusi.

 

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z naszą firmą?
Czy zatrudnianie pracowników tymczasowych jest bezpieczne oraz opłacalne?
Na jakie realne korzyści może liczyć pracodawca?

 

Szybki czas realizacji zamówienia.

Działamy szybko i sprawnie, z uwzględnieniem wszystkich wymogów naszego Klienta. Realizacja zlecenia trwa nawet do 48 godzin!

Dobór najlepszych pracowników

Zatrudnienie pracownika tymczasowego pozbawione jest jakichkolwiek obowiązków w zakresie wiązania się z nim na stałe. Gdy ten z jakiś względów nie sprawdza się w pracy, Klient ma prawo w każdej chwili wymienić go na innego.

Ograniczenie „biurokracji” do minimum

Wszystkie kwestie w zakresie rekrutacji, zawierania mów, opłacania składek ZUS, wystawiania zaświadczeń typu PIT, wypłacania wynagrodzeń pracowników, załatwiania badań lekarskich oraz BHP leżą w gestii naszej firmy.

Obniżenie szeroko pojętych kosztów

Decydując się na zatrudnienie pracownika tymczasowego, Klient oszczędza nawet 30 proc. ciężko zarobionych pieniędzy. Należy pamiętać, że pracownik ten nie wlicza się do ogólnej liczby pracowników, a więc nie generuje takich opłat jak PEFRON, ZFŚP czy BHP. Dodatkowo, Klient nie musi pokrywać koszów rekrutacji bądź selekcji personelu, nie ponosi start finansowych ze względu na przestoje w pracy, a także nie ponosi świadczeń związanych z płatnymi zwolnieniami czy urlopami. Uwaga! Klient ponosi koszty wynikające wyłącznie z przepracowanego przez pracownika czasu pracy.