biuro@sayokay.pl 513-778-418
STREFA PRACOWNIKA
Naszym Klientom oferujemy pełen wachlarz usług i kompleksową pomoc w znalezieniu najlepszej oferty pracy. Szukasz pracy tymczasowej? Masz problem ze znalezieniem dobrze płatnego zajęcia? Pragniesz poszerzyć swoje umiejętności? A może chcesz w końcu rozpocząć pracę w swoim zawodzie? Niezależnie od posiadanych kwalifikacji, dyplomów czy certyfikatów – zgłoś się do nas. Jesteś kucharzem, sekretarką, studentem, handlowcem, budowlańcem czy fryzjerem? Nasza firma świadczy profesjonalne usługi w zakresie rekrutacji oraz zatrudniania na umowę o pracę tymczasową bądź umowę cywilno-prawną na atrakcyjnych, dogodnych dla pracownika warunkach.

 

Dlaczego warto wybrać właśnie naszą firmę?

 

Mnogość różnego rodzaju ofert o zróżnicowanych parametrach.

Obracamy zarówno ofertami krajowymi jak i zagranicznymi wyłącznie pewnych i sprawdzonych pracodawców.

Nie wymagamy kwalifikacji.

Od naszych Klientów nie wymagamy żadnych kwalifikacji, szczególnego przygotowania oraz zaświadczeń. Oferowana przez nas praca jest w pełni dostosowana do ich możliwości, a dodatkowo pozwala zdobyć nowe umiejętności i niezbędne do rozwoju kariery doświadczenie.

Jesteśmy w pełni elastyczni

Bez większych przeszkód zatrudnimy każdego, niezależnie od wieku, doświadczenia czy umiejętności. Dodatkowo, oferujemy możliwość pracy dla osób nie posiadających pełnej dyspozycyjności np. studentów. Oferujemy elastyczne godziny oraz dni pracy.

Uczciwa wyplata

Wszystkim naszym Klientom gwarantujemy uczciwe wynagrodzenie, zależne od przepracowanych godzin, wypłacane terminowo w odgórnie ustalonym dniu. Co więcej, umożliwiamy zerwanie umowy z dnia na dzień, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów ze strony Zleceniobiorcy.

Jasne i przejrzyste zasady

Dbamy nie tylko o prawa pracodawcy, ale również pracownika. Naszym Klientom oferujemy najlepsze możliwe warunki, z pełnym poszanowaniem podstawowych praw człowieka. W kwestiach spornych na linii pracodawca – pracownik pełnimy rolę mediatora. Sumienni, rzetelni Klienci mogą liczyć z naszej strony na polecenia względem pracodawców.